Přejít k hlavnímu obsahu
Jaguar Service

Servis

Máte zájem o naše služby? Domluvte si schůzku přímo nebo si vyžádejte zpětné volání!

VÍCE INFORMACÍ
Nahoru

NAŠE SLUŽBY

U autorizovaného prodejce Jaguar Land Rover DEKOM SYSTEM si můžete objednat vůz z výroby přesně dle svých požadavků nebo si vybrat některý ze skladových či předváděcích vozů, které jsou k dispozici ihned. Nabízíme také prověřené ojeté vozy. Při koupi vozu u nás se nemusíte o nic starat. Veškeré potřebné formality vyřídíme za vás. Spolupracujeme s největšími finančními a pojišťovacími institucemi, u kterých vám rádi sjednáme nabídku úvěru, leasingu, operativního leasingu i pojištění. Sami si už potom zvážíte, která nabídka vám nejvíc vyhovuje.

Náš autorizovaný servis Jaguar Land Rover vyhovuje přísným standardům značky ohledně kvality poskytovaných služeb, čímž je zajištěna maximální starostlivost o špičkovou výkonnost a ochranu vašeho vozu. Disponujeme originálními diagnostickými zařízeními, která detekují závady na mechanických a elektronických systémech vozidla. V případě potřeby provádíme aktualizaci softwaru v řídících modulech. Při opravách používáme výhradně originální díly Jaguar Land Rover, aby byla zajištěna kvalita a dlouhá životnost dílů a automobilů. Pro objednávání náhradních dílů používáme speciální elektronický katalog dílů, díky kterému objednáme díly dle VIN přesně na váš vůz. Máme vlastní pneuservis a geometrii, nabízíme uskladnění pneumatik, zajištění STK, vyřízení pojistných událostí, ruční mytí vozů. Na jaře 2018 otevřeme vlastní lakovnu a klempírnu.

Servisní prohlídky provádíme v souladu s postupy značky Jaguar Land Rover. Díky tomu si můžete zjistit cenu své servisní prohlídky dopředu. Značka Jaguar Land Rover definuje ceny servisních prohlídek dle typu vozu a nájezdu kilometrů a my tyto ceny dodržujeme. Servisní historii u nových vozů zaznamenáváme do Online servisní historie. V této databázi naleznete informace o inspekčních prohlídkách, plánovaných údržbách a dalších servisních službách. Moderní bezpapírová archivace dokumentů vám umožňuje kdykoliv a kdekoliv nahlédnout do uložených informací o vašem voze. Přístup k vaší servisní historii vozu Land Rover je po registraci přístupný online.

DEKOM SYSTEM dbá na to, abyste se při každé Vaší návštěvě u nás cítili příjemně, a proto jsme pro Vás vybudovali pohodlnou klientskou zónu, kde si můžete dát kávu, přečíst tisk, připojit se na internet a Vaše děti zabavit v dětském koutku. V případě, že není možné na opravu čekat, rádi Vás zavezeme, kam budete potřebovat, případně k nám do servisu přivezeme.

V autorizovaném servisu DEKOM SYSTEM seženete veškeré značkové zboží Jaguar Land Rover. Doporučujeme používat originální náhradní díly, které zajistí dlouhou životnost, bezpečnost a spolehlivost vašeho vozu. Náhradní díly dodáme dle VIN přesně na váš vůz. Naši vyškolení technici vám s výběrem správného dílu rádi poradí. Pro milovníky cestování, dobrodružství a designových prvků máme v nabídce širokou škálu příslušenství pro každý model. Naleznete zde designové doplňky, stupačky, držáky a nosiče, střešní boxy, lana, zádržné systémy, tažná zařízení, ledničky, držáky na iPad a spoustu dalšího ...

Kontakt na servisu

Michal Línek

Vedoucí servisu E-Mail

Petr Matějka

Servisní poradce E-Mail

Slobodan Frelih

Servisní poradce pojistné události E-Mail

Lucie Rejzková

Asistentka servisu
Telefon: +420 495 581 635
E-Mail

Eva Knajblová

Účetní
Telefon: +420 495 530 046
E-Mail

Nabídky servisu

Navštivte nás v našem autosalonu.

Rezervace servisu

Další nabídky služeb

Zjistěte více o komplexní nabídce služeb Jaguar. Speciální služby, které umocňují zážitek z jízdy s vozem Jaguar.

Jaguar Model

Servis a záruka

Záruky Jaguar pokrývají téměř každý detail - od nákupu nového vozu až po originální příslušenství a originální díly Jaguar.

 

O zárukách Jaguar

Jaguar Model

Jaguar Assistance

Se značkou Jaguar máte vždy jistotu, že se vám dostane rychlé a spolehlivé pomoci, kdykoli a kdekoli budete potřebovat pomoci se svým vozidlem.

 

Na pomoc společnosti Jaguar

Jaguar Model

Jaguar InControl

Jaguar InControl vám umožní komunikovat s vaším vozem Jaguar, ať jste kdekoli na světě. Balíček služeb a aplikací vás propojí s vaším vozem a udrží vás ve spojení.

 

O společnosti InControl

Jaguar Model

Originální příslušenství Jaguar

Vylepšete svůj Jaguar podle svých individuálních potřeb a využijte pečlivě vybranou nabídku originálního příslušenství Jaguar.

 

K příslušenství