Přejít k hlavnímu obsahu
Jaguar Service

Servis

Využijte našich profesionálních služeb.

VÍCE INFORMACÍ

NAŠE SLUŽBY

U autorizovaného prodejce Jaguar Land Rover DEKOM SYSTEM si můžete objednat vůz z výroby přesně dle svých požadavků nebo si vybrat některý ze skladových či předváděcích vozů, které jsou k dispozici ihned. Nabízíme také prověřené ojeté vozy. Při koupi vozu u nás se nemusíte o nic starat. Veškeré potřebné formality vyřídíme za vás. Spolupracujeme s největšími finančními a pojišťovacími institucemi, u kterých vám rádi sjednáme nabídku úvěru, leasingu, operativního leasingu i pojištění. Sami si už potom zvážíte, která nabídka vám nejvíc vyhovuje.

Náš autorizovaný servis Jaguar Land Rover vyhovuje přísným standardům značky ohledně kvality poskytovaných služeb, čímž je zajištěna maximální starostlivost o špičkovou výkonnost a ochranu vašeho vozu. Disponujeme originálními diagnostickými zařízeními, která detekují závady na mechanických a elektronických systémech vozidla. V případě potřeby provádíme aktualizaci softwaru v řídících modulech. Při opravách používáme výhradně originální díly Jaguar Land Rover, aby byla zajištěna kvalita a dlouhá životnost dílů a automobilů. Pro objednávání náhradních dílů používáme speciální elektronický katalog dílů, díky kterému objednáme díly dle VIN přesně na váš vůz. Máme vlastní pneuservis a geometrii, nabízíme uskladnění pneumatik, zajištění STK, vyřízení pojistných událostí, ruční mytí vozů. Na jaře 2018 otevřeme vlastní lakovnu a klempírnu.

Servisní prohlídky provádíme v souladu s postupy značky Jaguar Land Rover. Díky tomu si můžete zjistit cenu své servisní prohlídky dopředu. Značka Jaguar Land Rover definuje ceny servisních prohlídek dle typu vozu a nájezdu kilometrů a my tyto ceny dodržujeme. Servisní historii u nových vozů zaznamenáváme do Online servisní historie. V této databázi naleznete informace o inspekčních prohlídkách, plánovaných údržbách a dalších servisních službách. Moderní bezpapírová archivace dokumentů vám umožňuje kdykoliv a kdekoliv nahlédnout do uložených informací o vašem voze. Přístup k vaší servisní historii vozu Land Rover je po registraci přístupný online.

DEKOM SYSTEM dbá na to, abyste se při každé Vaší návštěvě u nás cítili příjemně, a proto jsme pro Vás vybudovali pohodlnou klientskou zónu, kde si můžete dát kávu, přečíst tisk, připojit se na internet a Vaše děti zabavit v dětském koutku. V případě, že není možné na opravu čekat, rádi Vás zavezeme, kam budete potřebovat, případně k nám do servisu přivezeme.

V autorizovaném servisu DEKOM SYSTEM seženete veškeré značkové zboží Jaguar Land Rover. Doporučujeme používat originální náhradní díly, které zajistí dlouhou životnost, bezpečnost a spolehlivost vašeho vozu. Náhradní díly dodáme dle VIN přesně na váš vůz. Naši vyškolení technici vám s výběrem správného dílu rádi poradí. Pro milovníky cestování, dobrodružství a designových prvků máme v nabídce širokou škálu příslušenství pro každý model. Naleznete zde designové doplňky, stupačky, držáky a nosiče, střešní boxy, lana, zádržné systémy, tažná zařízení, ledničky, držáky na iPad a spoustu dalšího ...

Service

Kontakt

Prodejní a servisní partner

DEKOM SYSTEM, S.R.O.

Bratří Štefanů 272/37a
500 03 Hradec Králové
Česko

Telefon: +420 495 581 636